Nakliyat Hizmetimiz

Nakliyat Hizmetlerimiz

Ankara Mogan Nakliye ve Nakliyat Adına Verdiğimiz Hizmetlerimiz

 

Tüm eşyalarınızı güvenceye alıyor ve sigortalı olarak taşıyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey özel eşyalarınızı toparlamak ve buzdolabı vb. elektrikli eşyaları fişten çekmek ve taşınma gününü beklemek gerekmektedir.

Şu ana kadar gösterdiği başarıları ve güvenilir hizmeti her zaman gösterecektir. Taşımacılık sektöründe ilk olarak 1 araç ile başlayan Ankara Evden Eve Nakliyat gösterdiği üstün hizmetlerine şimdi 8 araç ile devam etmektedir. Sizin için her zaman taşımacılık sektöründe tek isim olacak. Mogan Nakliyat

Taşınmak istediğiniz günden birkaç gün önce şirketimizi arayarak expertiz elemanlarımızı davet ederek eşyanızın keşfini yaptırmalısınız. Expertiz elemanımız size doyurucu bilgiler vererek ücret belirlenerek karşılıklı sözleşme imzalandıktan sonra taşınma günü beklenir. Taşınma günü sabah erken saatlerde şirket araç ve elemanlarımız gelerek tüm eşyalarınız tarafımızca toparlanır, bütün eşyalarınızın ambalajı yapılır, mobilya ve beyaz eşyalar de monte hale getirilir. Eşyalarınız itinayla araçlarımıza istiflenerek yeni evinize doğru hareket edilir.

Yeni evinizde personelimiz evinizi kaba bir dizayn yapar. De monte haldeki eşyalarınız marangozumuz tarafından tekrar monte edilir. Kolilenmiş olan küçük eşyalarınız tek tek arzu ettiğiniz şekilde dizayn edilir karşılıklı yapılan antlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Şirket politikamız müşteri memnuniyeti odaklıdır şirketimiz ile müşterilerimiz arasında yapılan sözleşmeye bağlı olarak farklı hizmetler verilebilir.

Siz değerli müşterilerimizin evden eve nakliyat hizmetini en doğru ve uygun bir ücretle almak için yapmanız gereken gerek internet gerek gazete veya broşür ne şekilde olursa olsun. Görüştüğü müz. Şirketin güvenilirliğini sınayın referanslarını kontrol edin. Bürolarına giderek yüz yüze görüşün taşımaya karar verdiğiniz nakliyat firmasıyla mutlaka sözleşme yapınız.

NAKLİYAT HİZMETİ VERDİĞİMİZ ALANLAR

  • Evden Eve Nakliyat
  • Büro, Ofis iş merkezi nakliyesi
  • Banka, Fabrika, Otel, Depo Market, Atölye
  • Paket İnşaat Malzemesi, İş Makineleri, Sanayi Malzemeleri

 

Ankara Nakliyat Firmaları Olarak Güven Taşıdık Taşımacılığa Devam Ediyoruz…